Pro jaké povolání se hodím?
Kam po maturitě?
Na co mám talent?
Otestujte to.

 


Doporučují

foto

Každý rodič by měl pomoci svému dítěti s volbou povolání. Umožnit mu udělat si testy schopností a dovedností by mělo být v každé rodině samozřejmostí.

 

Mgr. Eva Krabcová, 49 let praxe učitelky a profesorky

foto

Pokud se dítě rozhoduje o volbě dalšího studia, dostane na webu Průvodci testy relevantní informace o tom, jaká škola se pro něj hodí.

 

PhDr. Antonín Mezera,speciální pedagog, psycholog

Vaše názory

Líbí se mi, že tyto stránky s testy mohou využívat jak rodiče, tak učitelé. Jako pedagog jsem uvítala, že mohu u svých žáků jednoduše najít jejich silné stránky a předpoklady pro různá povolání. Ve výsledku testu dostane o sobě student jasné informace. Zjistí, jaký je studijní typ, zda se umí rozhodovat, jaké způsoby učení jsou mu nejbližší… Pokud se rozhoduje o volbě dalšího studia, dostane relevantní informace o tom, jaká škola se pro něj hodí. Proto stránky doporučuji.

Eva Jandová

Dělal jsem gymnázium a pořád jsem řešil, kam na vysokou, na co se hodím. Vyplnil jsem si tady 4 testy a zjistil jsem to. Předtím jsem si dělal scio testy, ty mě naučily na zkoušky, ale neřekly mi nic o mně. Pochopil jsem teď, jak se mám učit, abych získal víc volného času. A funguje to. Rodiče uznali, že mám talent a schopnosti na něco jiného, než si mysleli. A já vím už teď kam po maturitě. Předal jsem odkaz na vaše stránky kamarádům. Díky,v testech jsem si potvrdil, že nejsem lempl :-)

Milan Horný

Testy jsou velice dobře zpracované, mám dceru na zš a donedávna nevěděla, jakou střední školu si má zvolit. Kam po základní škole? Nemohla jsem dlouho najít žádné on-line testy pro děti.V testech jsem se dozvěděla, v čem je šikovná. Pomohly nám k rozhodnutí a výběru školy. Jsou to kvalitní profi testy.

Petra Szebadajová

Ukázka testu

 Slovní a obrázkové testy:

 

 

Hodnocení:

 


Desatero pro správné rozhodnutí kam na školu
1