“Pomůžeme vám cítit se lépe.”

 

 

Kdo a proč vytvořil TestyTesty?

Jsme tým lidí, pracujících v oblastech mezilidských vztahů - psychologové, sociologové a pedagogové. Ve spolupráci s odborníky v oblasti školství, pedagogiky a práva pracujeme na společné myšlence - vybudovat portálů testů pro všechny, kdo se ocitnou před problémem a nevědí, jak ho řešit.

Naším cílem je, aby každý, kdo si nebude umět poradit se svým problémem sám ani se svými blízkými, mohl najít odbornou pomoc na našich stránkách. Jsme jednou z rodin hlavního portálu Průvodců životem. Zde vznikla myšlenka vytvoření desítky dalších specializovaných webových stránek, zaměřených na poradenství v jednotlivých oblastech života každého z nás - hledání zaměstnání, zjišťování ideální profese, hledání či ztráta partnera, narození dítěte, řešení budoucnosti dítěte, sebepoznání, sexuologické poradenství, ztráta blízkého, odchod do důchodu…   

Každý, kdo hledá radu při řešení závažných rozhodnutí či pomoc v komplikované životní situaci, ji u nás najde. Z domova, z prostředí soukromého a blízkého.

 

Jak Průvodci životem pomáhají?

V současné době lidé hledají pomoc při řešení svých problémů dvěma způsoby. Amatérsky, kdy konzultují svou situaci s přáteli, příbuznými a známými. Ve druhém případě se rozhodnou pro návštěvu odborníka. Ale mají všichni časový fond a osobní odvahu zajít za profesionálem s žádostí o pomoc při řešení svých problémů? Jak získat odbornou radu, aniž by museli někde odkrývat svou identitu? Kde najít toho správného poradce? Mohu získat radu jinak, než od přátel nebo osobní návštěvou odborníka?

Odpovědi se hledají špatně. Nyní na tyto otázky odpovídají na internetu stránky Průvodci životem. Na nich se propojují špičkové internetové  technologie s vysoce kvalifikovanými odborníky z oblasti psychologie.              

Náš projekt poskytuje lidem informace, jež jsou profesionálnější než od přátel a dostupnější než jsou individuální konzultace psychologa. Zpřístupňujeme tak velkému množství lidí kvalitní informace o možnostech řešení jejich problému a většině ho tak i pomůžeme vyřešit. Zbytek klientů, jejichž problémy je i nadále třeba řešit individuálně, směřujeme k vysoce kvalifikovaným odborníkům –  psychologům, lékařům, právníkům.

 

Co nabízí portál Testy Testy?

Rady, jakou cestou se vydat dál, pro který směr své cesty máte předpoklady či talent. Zjištění, jaké jsou vaše silné a slabé stránky. A jak s nimi pracovat, abyste dosáhli toho, co si přejete a na co máte předpoklady a schopnosti.

Poradíme vám, jaké povolání je nejvhodnější pro vaše dítě.

Společně zjistíme, proč se vám některé věci nedaří. A jak postupovat, aby se vaše situace zlepšila. Jak na sobě účinně pracovat.

Portál Průvodci testy vám tedy kvalifikovaně pomůže při hledání:

- správné střední a vysoké školy

- správného povolání

- kudy z deprese a stresu

- jak rozvíjet svou osobnost a využívat svých silných stránek

- jak zlepšovat vztah s partnerem

 

Jak pracují Testy Testy?

Cílem portálu Testy Testy je provést vás obdobím hledání své budoucí profese, řešení krizí či sebepoznáním a poradit vám tak, abyste udělali správné rozhodnutí. Naším krédem je radit odborně, rychle, kvalitně. V některých případech oceníte, že i diskrétně.

Všechny naše testy byly vytvořeny zkušenými psychology, českými i zahraničními. Na rozdíl od tradičního vyplňování metodou tužka-papír byly převedeny do pohodlnější elektronické podoby a místo ručního vyhodnocení, které trvá dny až týdny, dostanete výsledek okamžitě.

 

< ZPĚT

1