testy v košíku 0 ks 

VELKÝ TEST OSOBNOSTI MBTI

Co se dozvíte:

  • k jakému typu osobnosti patříte
  • jaké jsou vaše silné a slabé stránky v životě, kariéře i vztazích
  • desatero tipů pro váš osobní růst

Vyhodnocení:

  • 7 stran, ihned po vyplnění testu, možnost tisku

Podrobný popis:

Díky velkému testu osobnosti poznáte sami sebe. Své silné a slabé stránky. Zjistíte v jakém povolání budete nejšťastnější.  Dozvíte se, který partner se k vám hodí a nehodí. A získáte rady k osobnímu růstu a spokojenějšímu životu.
Test MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) je jedním z nejkomplexnějších testů osobnosti vůbec. Má původ už u psychologa Junga. Je dnes využíván na celém světě pro osobní rozvoj, v psychologických poradnách, v kariérovém poradenství. Test dokáže spolehlivě odhalit typ osobnosti, a je proto používán i v těch nejnáročnějších institucích jako například armáda USA.

Psycholožky Myersová a Briggsová vylepšily Jungovu typologii a vytvořily 16 typů osobnosti. Daly nám tím možnost poznat lépe sami sebe, své přátele, rodinu i kolegy. Každý člověk patří do jednoho z těchto 16 typů.

Až zjistíte, jakou osobnost mají lidé kolem vás, lépe jim porozumíte. Zjistíte, proč se chovají a jednají právě tímto svým způsobem. Naučíte se předcházet konfliktům a zlepšíte vztahy v rodině, mezi přáteli či na pracovišti. 

Délka testu: 30 min. (70 otázek)

 

 

Cena s DPH:   189 Kč