testy v košíku 0 ks 

URČENÍ STUDIJNÍHO TYPU

Co se dozvíš: 

  • jak si umíš zorganizovat učení
  • jestli tě v učení limituje stres a jak mu čelit
  • jakou máš ke studiu motivaci

Vyhodnocení: 

  •  2 strany, ihned po vyplnění testu, možnost tisku

Podrobný popis: 

Bojuješ s učiteli, míváš „okno“ při zkoušení a z písemek hrůzu? Jaký je tvůj přirozený způsob učení, myšlení a pamatování? V tomto testu se to dozvíš, poznáš svoje silné a slabé stránky. Budeš pak rozvíjet ty silné, škola bude pro tebe mnohem jednodušší a budeš mít lepší výsledky. 

Jaký je tvůj styl učení? Jde ti učení samo? Nebo bojuješ s každou minutou nad knihou? Potřebuješ k učení hudbu, kamarády nebo pastelky? Lidé se učí velice rozličnými způsoby - někteří pomocí slov a jiným to jde lépe pomocí obrázků. Někdo se učí nahlas, jiný zase potichu, další s pomocí poznámek, schémat a grafů. Každý z nás dává přednost určitému stylu učení, který mu vyhovuje. Těmto osobním vlohám říkáme ”styl učení”.

Škola, učebnice a mnohdy také rodiče na to ale často neberou ohled! Snaží se nás něco naučit, aniž by zohlednili naše individuální vlastnosti, předpoklady a styl učení.

Každému pomáhá něco jiného. Prozradíme ti, co pomůže ke snazšímu učení tobě. Zapamatuješ si víc a za kratší dobu. Řekneme ti, jaký styl učení je pro tebe nejvhodnější a jak ho použít.

Délka testu: 15 minut (56 otázek)

 

Podívej se na ukázku otázek a vyhodnocení testů níže: 

Cena s DPH:   99 Kč